MS 2013

MISTROVSTVÍ SVĚTA V TRADIČNÍM KARATE FUDOKAN - SHOTOKAN

PRAHA 2013

Martin Pokorný 2. místo v kumite individuál (vlevo)

28.11. - 1.12. 2013 v Praze se konalo V. Mistrovství světa v tradičním karate fudokan - shotokan, kterého se zúčastnilo skoro 1000 závodníků z celého světa. Mezi nimi byl již počtvrté na MS i Martin Pokorný, který v předchozích MS skonči již dvakrát před semifinálovými boji na 5. - 8. místě v kumite. Letos se konečně dočkal medailí a získal hned dvě. Jednu stříbrnou za kumite individuál a druhou bronzovou v kategorii kumite team. V disciplíně kata, která se hodnotila praporkovým systémem Martin Pokorný s katou KANKUDAI nepostoupil přes karatistu z Indonézie, který byl velice dobře připraven. Ze čtyřiceti našich zúčastněných českých reprezentantů, se tak stal nejúspěšnějším českým závodníkem.

Ještě jednou blahopřejeme k úspěchu. yes

Martin Pokorný, Ladislav Kříž, Petr Suja                      Prezident Indické federace karate Rajeev Sinha

3. místo kumite team                                                       blahopřeje Martinu Pokornému  k úspěchu.